"Ми бачимо збіговиська недобитих карателів": Путін потрапив на дотепну карикатуру через "грізну" заяву на 9 травня

У неділю, 9 травня, президент Росії Володимир Путін заявив, що немає виправдання і вибачення тим, хто, забувши уроки Другої світової війни, "знову виношує агресивні плани", нагадують Патріоти України.

Зазначається, що під час виступу на Красній площі з нагоди 76-ї річниці Перемоги, президент РФ сказав: "Війна принесла стільки нестерпних випробувань, горя і сліз, забути це неможливо. І немає прощення і виправдання тим, хто знову виношує агресивні плани".

Президент країни-агресора заявив, що багато чого з ідеології нацистів, які були одержимі теорією про свою винятковість, знову намагаються використовувати. Також він не забув згадати про невідомих "карателів", не уточнюючи, кого він має на увазі: "Сьогодні ми бачимо збіговиська недобитих карателів і їх послідовників, спроби переписати історію, виправдати зрадників і злочинців, на руках яких кров сотень тисяч мирних людей".

Відомий карикатурист Сергій Йолкін не зміг втриматися від створення карикатури з цього приводу. Карикатуру опублікував "Кремлівський мамковед".

Під зображенням йдеться про те, що промова Путіна знову виводить агресивний фрейм про "недобитих карателів" з Заходу, а дата 9 травня для Кремля все ще залишається єдиним джерелом легітимності. Зазначається, що Путін девальвує тему Перемоги, змушуючи більшу частину суспільства дистанціюватися від того, що відбувається. "У майбутньому ритуал потребуватиме очищення Перемоги від багатьох налиплих на неї за останні роки язичницьких практик", - резюмується в повідомленні.

Хіти тижня. "Ірино, ви брешете!": Ведуча "1+1" посварилася з нардепкою Геращенко в прямому ефірі (відео)

середа, 16 червень 2021, 4:00

Ведуча політичного ток-шоу "Право на владу", що виходить на телеканалі "1 + 1", Наталя Мосейчук і депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко посварилися в прямому ефірі, обговорюючи плівки "Медведчука". Відео відповід...

Хіти тижня. ​"Горбачеву обещали, что НАТО не будет расширяться на восток. Обманули дурачка на четыре кулачка": Напередодні зустрічі з Байденом Путін розповів, чому вбиває і вбиватиме українців

середа, 16 червень 2021, 3:00

Президент Росії Володимир Путін обурений масштабами проведення навчань НАТО, зокрема Defender Europe. Про це він заявив в інтерв'ю NBC, текст якого опублікований на сайті Кремля, зазначають Патріоти України. Відповідаючи на коментар журналіста про те, ...