"Ми будемо економити": Казахстан знову підкладе Путіну свиню на 9 травня

Схоже влада Казахстану знову натякає російському диктатору Володимиру Путіну на різні політичні погляди, тому вирішила скасувати у 2024 року проведення військового параду, присвяченого Дню захисника Вітчизни та Дню Перемоги. Про це повідомила пресслужба міністерства оборони Казахстану, передають Патріоти України з посиланням на minval.az.

Серед причин скасування – економія коштів та вирішенням інших завдань. «Проведення військового параду в Казахстані в 2024 році не планується з розрахунку економії бюджетних коштів, а також у зв'язку з необхідністю вирішення інших завдань», – заявили у відомстві.

У пресслужбі міноборони зазначили, що зараз у пріоритеті підтримка необхідного рівня боєздатності та мобільності підрозділів Збройних сил Казахстану. До відома, у 2022 та 2023 році в Казахстані теж не проводилися військові паради. Тоді це також пояснювали економією коштів та необхідністю вирішення інших завдань.

Востаннє військовий парад на 7 травня в Казахстані проводився 2018 року, на 9 травня – в 2019 році. У 2020 та 2021 роках заходів не було через загрозу поширення коронавірусної інфекції.

"Не може бути такою ж, як в Ізраїлі": Макрон зробив заяву про ППО в Україні

субота, 20 квітень 2024, 14:06

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в Україні неможливо побудувати систему протиповітряної оборони, яка буде подібною тій, що функціонує в Ізраїлі, і відповідатиме вимогам країни. Про це він сказав на пресконференції за підсумками саміту ЄС у...

Торгував із олігархом Курченком: У США суд виніс вирок бізнесмену, який порушив санкції

субота, 20 квітень 2024, 13:43

У США бізнесмена Джона Кана Унсалана (він же Хуррем Кан Унсалан) засудили до шести років ув'язнення за порушення санкційного режиму. Він визнав, що вів торгівлю з проросійським олігархом з України Сергієм Курченком та підконтрольними йому компаніями. П...