"Ми будемо розглядати ядерний удар по Україні як "широкомасштабний напад на НАТО", - сенатор-республіканець

Сенатор-республіканець США Ліндсі Грем заявив, що в разі ядерного удару Росії по Україні Америка буде розглядати це як "широкомасштабний напад на НАТО". Про це сенатор сказав у промові, виступаючи під час засідання під назвою "Від Нюрнберга до України: відповідальність за військові злочини та злочини проти людства", передають Патріоти України.

"Якщо (президент Росії - ред.) Путін продовжить погрожувати Україні та застосує ядерну зброю, ми будемо вважати це широкомасштабним нападом на НАТО. Радіація впливає не лише на Україну, але й на всю Європу", - заявив американський сенатор.

Він додав, що російський ядерний удар матиме катастрофічні наслідки не лише для України, а й для усього світу. "Ми повинні негайно протистояти цьому шантажу. Радник з національної безпеки Джейк Салліван сказав, якщо Росія застосує ядерну зброю в Україні, це матиме руйнівні наслідки, і він мав рацію", - зауважив сенатор США.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...