
У Фінляндії готові до можливих дій з боку Росії у зв'язку зі вступом до НАТО. Таку заяву зробила міністр у справах Європи та управління власністю Тютті Туппурайнен в ефірі Sky News, передають Патріоти України.
"Паніки абсолютно немає, і ми не боїмося. Ми готувалися до всіляких дій, і це стосується наших власних рішень", - сказала вона. За її словами, Фінляндії пора обзавестися союзниками та новими партнерами. При цьому Туппурайнен зазначила, що країна "не збирається нікого провокувати".
Міністр зазначила, що рішення про вступ до Альянсу - один з наслідків вторгнення президента РФ Володимира Путіна в Україну. "Винен Путін, і це один з наслідків його гри", - підкреслила вона, зазначивши, що в його погрозах "немає нічого нового".
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...