"Ми готові": У Фінляндії відреагували на погрози РФ про наслідки вступу до НАТО

У Фінляндії готові до можливих дій з боку Росії у зв'язку зі вступом до НАТО. Таку заяву зробила міністр у справах Європи та управління власністю Тютті Туппурайнен в ефірі Sky News, передають Патріоти України.

"Паніки абсолютно немає, і ми не боїмося. Ми готувалися до всіляких дій, і це стосується наших власних рішень", - сказала вона. За її словами, Фінляндії пора обзавестися союзниками та новими партнерами. При цьому Туппурайнен зазначила, що країна "не збирається нікого провокувати".

Міністр зазначила, що рішення про вступ до Альянсу - один з наслідків вторгнення президента РФ Володимира Путіна в Україну. "Винен Путін, і це один з наслідків його гри", - підкреслила вона, зазначивши, що в його погрозах "немає нічого нового".

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...