"Ми єсчо нє начіналі!": За поставки озброєння Україні посол РФ у Лондоні пригрозив Заходу ескалацією "небаченого рівня"

Москва посилює риторику алкоголіка Медведєва сонмом брехунів з конюшні Сивого мерина

Посол РФ у Британії Андрій Келін

Посол РФ у Великобританії Андрій Келін заявив, що Росія "ще не починала діяти всерйоз" в Україні, а сподівання на перемогу України, за його словами - "велика помилка". Про це він сказав в інтерв'ю BBC.

Так, Келін заявив, що думати про перемогу України є "великою помилкою", оскільки Росія в 16 разів більше і має величезні ресурси.

Також посол заявив, що поставки західної зброї українській армії можуть призвести до ескалації "небаченого рівня".

За його словами, тривалість війни залежить від зусиль по ескалації, яких нібито вживають країни НАТО, "особливо Великобританія".

"Рано чи пізно, звичайно, ця ескалація може отримати новий вимір, який нам не потрібен і ми не хочемо", - сказав Келін.

Коли журналістка запитала про військові злочини РФ, які були доведені ООН, Келін звинуватив у злочинах українців.

Нагадаємо, минулого року посольство РФ у Великій Британії заявило, що українські військовослужбовці з полку Азов "заслуговують на принизливу смерть" - повішення. Повідомлення із закликом опубліковано у Twitter російського посольства.

У МЗС України після цього заявили, що немає різниці між російськими дипломатами, які закликають страчувати українських військовополонених і російськими солдатами, які це роблять.


Все згоріло, залишився лише він: Після розгром штабу Чорноморського флоту РФ, гауляйтер Севастополя втішив як міг переляканих росіян, показавши вцілілого адмірала

понеділок, 25 вересень 2023, 6:24

Вбивці, мучителі та грабіжники вопіють до Неба, шукаючи у нього підтримки своїм злодійствам. «Як відомо, Федір Ушаков не програв жодної битви. Через сторіччя непереможний адмірал продовжує захищати Севастополь і дарує впевненість у новій перемозі», – п...

"До Нового года мы должны уничтожить Путина. Это наша задача, а не украинской армии или западных спецслужб": Російський опозиціонер розповів про полювання на диктатора (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 6:15

Російська опозиція поставила за мету знищити нинішнього президента РФ Володимира Путіна до початку 2024 року. Після нього на 100 днів крісло займе голова уряду Росії Михайло Мішустін. "Путина прибьем – очень и очень хочется. Было у нас несколько эпизод...