
Військові армії РФ планували розстріляти танк із людьми, які сиділи всередині. Проте, не розібравшись, загарбники вдарили по своїх "вагнерівцях". Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.
Російський військовослужбовець розповів про це своєму батькові по телефону, після чого розмова була перехоплена українськими фахівцями. "Я то що, я поряд стояв. Дивився просто, як пизд*ть? Правильно, краще бути свідком", – заявив загарбник по телефону.
Солдат також розповів, що російські окупанти планували завдати удару по техніці ЗСУ. Але внаслідок помилки вони відкрили вогонь по своїх же."Там вони гинуть, нах*й: вагнерівські втрати міноборони не рахує взагалі", – сказав окупант.
Крім того, росіянин доповнив свою розповідь історією про те, що американська влада проводить експерименти на польських солдатах, даючи їм препарати, від яких втрачається почуття болю.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....