
"Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо", – сказав Зеленський.
Президент підкреслив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування. Автомобільний міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській підривали кілька разів, остаточно його було зруйновано після зіткнення 19 березня 2015 року.
Пропускний пункт поблизу населеного пункту відкрили 27 жовтня 2015 року. Пішоходи завдяки тимчасовим дерев'яним конструкціям і далі користуються мостом для переходу на контрольовану бойовиками територію та у зворотному напрямку. В ОБСЄ не раз заявляли, що такі умови переходу становлять небезпеку для цивільного населення, і закликали відремонтувати міст.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...