
"Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо", – сказав Зеленський.
Президент підкреслив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування. Автомобільний міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській підривали кілька разів, остаточно його було зруйновано після зіткнення 19 березня 2015 року.
Пропускний пункт поблизу населеного пункту відкрили 27 жовтня 2015 року. Пішоходи завдяки тимчасовим дерев'яним конструкціям і далі користуються мостом для переходу на контрольовану бойовиками територію та у зворотному напрямку. В ОБСЄ не раз заявляли, що такі умови переходу становлять небезпеку для цивільного населення, і закликали відремонтувати міст.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....