
"Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо", – сказав Зеленський.
Президент підкреслив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування. Автомобільний міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській підривали кілька разів, остаточно його було зруйновано після зіткнення 19 березня 2015 року.
Пропускний пункт поблизу населеного пункту відкрили 27 жовтня 2015 року. Пішоходи завдяки тимчасовим дерев'яним конструкціям і далі користуються мостом для переходу на контрольовану бойовиками територію та у зворотному напрямку. В ОБСЄ не раз заявляли, що такі умови переходу становлять небезпеку для цивільного населення, і закликали відремонтувати міст.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...