"Ми - люди Зеленського": Новообраний президент попередив про шахраїв, які діють від його імені (відео)

Володимир Зеленський закликав звертатися в поліцію у разі, якщо від його імені аферисти пропонують "вирішити" якісь питання.

Зеленський попередив про появу аферистів. Фото: скріншот з відео.

Переможець на виборах президента України Володимир Зеленський у відеозверненні на сторінці у Facebook розповів, що у країні з'явилися аферисти, які від його імені намагаються вирішувати з представниками місцевої влади та бізнесу різні питання, передають Патріоти України.

"Я зараз вам хочу розповісти про таку нову "секту" під назвою "Ми – люди Зеленського, ми від нього прийшли до вас". Зараз ходять такі аферисти до мерів, облрада, суддів прокурорів, представникам бізнесу, малого, середнього чи великого, кажуть, що "ми тут тепер вирішуємо, все тепер буде, як ми скажемо, нам мандат дав Зеленський". Таких аферистів дуже багато. Я нікого ні на що не уповноважував і в майбутньому не збираюся", – підкреслив Зеленський.

Він закликав у такому разі звертатися до правоохоронних органів. "Тому якщо до вас звернуться такі люди, будь ласка, покажіть їм це відео, а краще зніміть їх на камеру, а ще краще – зверніться до правоохоронних органів. Ми можемо перемогти цю гидоту тільки разом", – додав Зеленський.

Хіти тижня. День капітуляції перед Німеччиною, або Не наше свято: Чому Україна не відзначає 23 лютого

субота, 29 лютий 2020, 5:00

23 лютого в Україні довгий час святкували День захисника Вітчизни, але з 2014 року держава відмовилася від цього свята. Так, в української армії з'явився своє свято – День захисника України, який відзначають 14 жовтня. Однак 23 лютого досі залишається ...

Хіти тижня. Російсько-українська війна: Генерал запропонував відгородитись від ОРДЛО стіною

субота, 29 лютий 2020, 3:00

Стіни на існуючій лінії розмежування, на думку генерала, це варіант на той випадок, якщо росіяни продовжать ігнорувати Мінські угоди і домовленості. Україні, можливо, доведеться будувати нову стіну - на цей раз щоб відгородитися від окупованої росіянам...