"Ми - люди Зеленського": Новообраний президент попередив про шахраїв, які діють від його імені (відео)

Володимир Зеленський закликав звертатися в поліцію у разі, якщо від його імені аферисти пропонують "вирішити" якісь питання.

Зеленський попередив про появу аферистів. Фото: скріншот з відео.

Переможець на виборах президента України Володимир Зеленський у відеозверненні на сторінці у Facebook розповів, що у країні з'явилися аферисти, які від його імені намагаються вирішувати з представниками місцевої влади та бізнесу різні питання, передають Патріоти України.

"Я зараз вам хочу розповісти про таку нову "секту" під назвою "Ми – люди Зеленського, ми від нього прийшли до вас". Зараз ходять такі аферисти до мерів, облрада, суддів прокурорів, представникам бізнесу, малого, середнього чи великого, кажуть, що "ми тут тепер вирішуємо, все тепер буде, як ми скажемо, нам мандат дав Зеленський". Таких аферистів дуже багато. Я нікого ні на що не уповноважував і в майбутньому не збираюся", – підкреслив Зеленський.

Він закликав у такому разі звертатися до правоохоронних органів. "Тому якщо до вас звернуться такі люди, будь ласка, покажіть їм це відео, а краще зніміть їх на камеру, а ще краще – зверніться до правоохоронних органів. Ми можемо перемогти цю гидоту тільки разом", – додав Зеленський.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...