
Український нападник іспанського клубу "Райо Махадаонда" Роман Зозуля порадив "рашистським виплодкам" запам'ятати просту істину, що їх ніколи ніхто не пробачить: ні українці, ні їх діти, ні їх онуки, передають Патріоти України.
Роман Зозуля після російського ракетного удару по Дніпру написав емоційний пост в Instagram, який зараз недоступний – залишився лише скрін. Спортсмен зізнався, що переживає з постраждалими весь біль цієї трагедії, а його ненависть до москалів просто не має меж.
"Ми ловитимемо вас у кожному куточку планети навіть через десятки років і в кращому випадку плюватимемо вам в обличчя, зневажатимемо і заганятимемо у стійло, в якому вам і місце. Мої діти знають, що будь-яка рашистська личинка одним своїм існуванням несе загрозу людству. І це тавро ганьби вже ніколи не змити", – написав Роман.
У футболіста немає сумнівів, що все населення РФ має розуміти неминучість відплати. "Всі 140 млн цих дегенератів повинні існувати в страху, з усвідомленням того, що бумеранг не сьогодні – завтра прилетить і зруйнує їх і без того нікчемне життя. Не існує хороших росіян - всі до одного однакові, і всі до одного відповідатимуть за розв'язану проти українців війну, і за жорстокі вбивства невинних людей. Горіти вам, вилупки, і не тліти!" – написав Зозуля.

Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...