"Ми можемо узаконити Крим як російський. Тому що самі погодимося", - експерт

РФ охоче підтримає ідею поділити акваторію Азовського моря на українську приматерикову та решту російську.

Микола Белесков. Фото: скріншот з відео.

Україна може легітимізувати Крим як російський та остаточно втратити можливість перетинати Керченську протоку, якщо погодиться на розділення Азовського моря з Росією. Про це в інтерв'ю заявив Микола Белесков, експерт Національного інституту стратегічних досліджень, передають Патріоти України.

За його словами, РФ підтримає ідею поділити акваторію Азовського моря на українську приматерикову та решту російську. "Так, у Кремлі нам скажуть: "Добре, хочете ділити – давайте ділити. Вам – та частина, яка межує з материком, а інша – наша". І якщо Україна погодиться на такий варіант, то ми можемо узаконити Крим як російський. Тому що самі погодимося, що біля берегів півострова ми не маємо права курсувати", – сказав Белесков.

Експерт висловив надію, що на такий варіант Україна не погодиться, а піде шляхом посилення свого військово-морського флоту. "Потрібно нарощувати військову присутність. Якщо буде база в Бердянську, яку анонсували, якщо там з'явиться певна кількість корабельно-катерного складу і хоча б один дивізіон протикорабельних ракетних комплексів, то ми зможемо поводитися в Азовському морі впевненіше. Зараз, по суті, Україні в морі воювати нічим. І Росія цим користується", – зазначив Белесков.

Джерело: Факты

"Найжорстокіша м'ясорубка з початку війни": Названо три причини наступу окупантів на Бахмут

вівторок, 6 грудень 2022, 6:56

Армія Росії під Бахмутом Донецької області потрапила у "м'ясорубку". В окупантів є три причини, щоб продовжувати наступальні дії на цьому напрямку, незважаючи на серйозні втрати. Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в е...

Запаси високоточних ракет у РФ впали до критичного рівня, проте є інша небезпека, - розвідка

вівторок, 6 грудень 2022, 6:39

Запаси високоточних ракет у Росії впали до критично низького рівня. Проте ворог має ще багато ракет С-300, які використовує для ударів по прифронтових містах. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі загаль...