
Жителі Брянської області організувалися в сільську протестну групу для того, щоб записати чергове відеозвернення-скаргу лідеру РФ Володимиру Путіну. Вони заявили, що відчувають себе "покинутими" і погано сплять через страх. Відповідний ролик опублікував український журналіст Андрій Цаплієнко в Telegram, передають Патріоти України.
"Ми налякані, деякі з нас по три ночі не сплять. Ось сьогодні стріляють, завтра стріляють, ми ж не знаємо, хто це стріляє, що це стріляє", - каже росіянка, махаючи руками.
Інша жінка підтримує її маніфест: "Куди нам подітися", - запитує вона у Путіна під крики "очільниці" мітингу.
Збіговисько бабусь та мешканців вимагає від місцевої влади чергової порції "заспокоєння". Судячи з усього, без пропаганди РФ, жителів Брянської області "накриває" паніка. "Нас же повинні були заспокоїти хоча б, щоб от не було паніки, це ж повинно було бути", - вторять вони.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...