
Сполучені Штати Америки та їхні союзники можуть надати Україні порядка 25-30 ракетних установок залпового вогню. Серед них будуть як HIMARS, так і інші РСЗВ, зокрема MLRS. Про це голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України.
Він зауважив, що більше таких установок в арсеналі західних союзників наразі може просто не бути. "Ми готові надати Україні стільки установок HIMARS, скільки ми можемо. Не факт, що у нашому арсеналі є саме 50 таких установок. Я думаю, зараз ціль – досягти кількості у 25-30 ракетних установок залпового вогню. І це буде поєднання HIMARS і кількох систем MLRS із Великої Британії та інших країн", – сказав Адам Сміт.
Також він торкнувся теми боєприпасів і пообіцяв компенсувати відносно невелику кількість ракетних установок якомога більшою кількістю ракет до них. "Ми намагатимемось надати так багато, як зможемо. Але 50 чи 60 установок буде складно зібрати і надати, втім, ми хочемо досягти цифри у 25 чи 30 і надати якомога більше артилерії і ракет для цих систем", – наголосив Сміт.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...