Ми навіть не підозрювали, що в нас їх так багато: Пропагандистка Кремля видала фейк про тисячу знищених "Байрактарів" (відео)

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва знову осоромилася маячнею, коли відкривала рот із серйозним виразом обличчя. Цього разу вона сказала, що росіяни збили вже тисячу безпілотників Bayraktar. Можливо, вона лише трішки перестаралася з прославлянням окупантів. Проте в мережі вже припускають, що вона наш агент і спеціально залякує росіян потужністю оснащення ЗСУ, зазначають Патріоти України.

Детальніше про сором Скабєєвої

Проте теж є й шанс, що інформаційний зливний бачок Кремля не помилився сам помилився, а лише переказав маячню. Адже Скабєєва нібито на когось посилалася говорячи це. "Працюємо. Кожен день на полі бою. Вже тисячу знищено "Байрактарів". Будемо вважати це нашою м'якою силою", – сказала пропагандистка.

Скільки "Байрактарів" є в України

Міністр оборони Олексій Резніков 28 червня анонсував отримання десятків Bayraktar. Також він повідомив, що Міноборони від лютого поставило на озброєння ЗСУ до півсотні таких безпілотних апаратів. До речі, від 2014 року до березня 2022 року було випущено їх загалом орієнтовно 300 одиниць. Скабєєва розповіла про 1 000 "Байрактарів".

Така ж історія з літаками

Проте не варто засуджувати Скабєєву за те, що вона недолуго бреше. Адже це лише державна інформаційна політика Росії. Прикладом цього є брифінги терористичної організації, яку росіяни називають своїм міністерством оборони.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...