"Ми не дозволимо використовувати щедрі подарунки росіян на шкоду Росії": Путін - про анексований Крим

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не дозволить використовувати територіальні "щедрі подарунки" для нанесення шкоди Російській Федерації. Зокрема, в контексті питання України і Криму. Про це він заявив на виступі в Лужниках з нагоди сьомої річниці захоплення півострова, передають Патріоти України.

За його словами, в розвалі СРСР винні більшовики, які, до того ж, позбавили Росію геополітичних переваг. В той же час Москва готова жити в нових умовах. "Більше того, ми розглядаємо наших сусідів не просто як сусідів, близьких по географії. Ми розглядаємо ці народи як братські нам народи, готові підставити їм плече і лікоть... Але ми ніколи не погодимося тільки з одним - щоб хтось дозволив собі використати щедрі подарунки Росії для нанесення збитку самій Російській Федерації. Сподіваюся, це буде почуто", - заявив Путін.

Зазначимо, 18 березня 2014 року на тлі політичної кризи і Революції гідності в Україні Росія нібито "узаконила" анексію українського Криму на підставі результатів псевдореферендума.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...