
Кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп під час дебатів зі своєю суперницею Камалою Гарріс розкритикував енергетичну політику Німеччини. Берлін різко відповів на критику, передають Патріоти України.
Відповідь на закид Трампа опублікувало Міністерство закордонних справ Німеччини у соціальній мережі X.
Під час дебатів Трамп розкритикував плани Камали Гарріс збільшити використання відновлювальних джерел енергії та поступово відмовитися від викопного палива. Він заявив, що це вже спробувала зробити Німеччина, але досі не змогла.
"Подобається вам це чи ні: енергосистема Німеччини повністю працездатна, понад 50% генерації — відновлювані джерела енергії. І ми закриваємо — а не будуємо — вугільні та атомні електростанції. Вугілля зникне з мережі не пізніше 2038 року", – заявили у німецькому міністерстві.
У МЗС також висміяли слова Трампа про те, що мігранти з Гаїті в штаті Огайо їдять домашніх тварин. Дипломати зауважили, що німці також "не їдять котів і собак".
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...