"Ми не можемо дозволити Путіну перемогти": Столтенберг запевняє, що союзники озброюватимуть Україну до розгрому Москви і максимально швидко

Розрахунки Москви, що Захід втомиться і відступить - марні. І на то є серйозні підстави

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг не має наміру розмірковувати, як довго триватиме війна, яку проти України веде Росія, але запевнив, що НАТО не може дозволити президенту РФ Володимиру Путіну перемогти – це було б катастрофою не тільки для України, але й зробить НАТО більш уразливим. Про це він заявив на прес-конференції у Брюсселі у штаб-квартирі НАТО, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я не розмірковуватиму, як довго війна триватиме, але я скажу тільки дві речі. Одна – ми готові підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться. Ми не можемо дозволити президенту Путіну перемогти. Це було б катастрофою та трагедією для українців, але також зробить нас, союзників по НАТО, більш вразливими, тому що потім з цього буде вивчений урок, що президент Путін може досягати мети, використовуючи військову силу. І це буде вивчений урок не лише для них, а й для інших авторитарних лідерів у всьому світі", – сказав Столтенберг.

Другим пунктом він наголосив на тому, що "всі війни закінчуються за столом переговорів".

"Водночас нам відомо, що те, чого Україна може досягти за столом переговорів, повністю залежить від того, що вона може досягти на полі бою", – переконаний генсек.

У зв'язку з цим він зазначив, що союзники по НАТО, постачаючи Україні військову підтримку, намагаються "максимізувати результат, який буде прийнятним для України і мінімізувати час, за який цього можна досягти".

"Чим сильніша Україна на полі бою, тим швидше буде досягнуто політичного рішення, яке гарантуватиме, що Україна переможе як суверенна незалежна держава у Європі", – вважає Столтенберг.

Сумнозвісного слідчого Генпрокуратури України з особливо важливих справ засуджено на дев'ять років колонії

вівторок, 31 січень 2023, 14:56

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до дев'яти років позбавлення волі. . Ексслідчого ГПУ визнали винним у заволодінні майн...

Час Х**ла добігає кінця: Буданов заявив, що Путін смертельно хворий і має двійників

вівторок, 31 січень 2023, 14:45

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що російський диктатор Володимир Путін смертельно хворий, передають Патріоти України. Як заявив Буданов в інтерв'ю The Washington Post, Путін активно використовує двійникі...