"Ми не очікували": Зеленський назвав найбільшу помилку України за понад 30 років незалежності

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за понад 30 років існування України як незалежної держави вона зробила одну найбільшу помилку. Цією помилкою є те, що наша держава з 1991 року не будувала сильну і надійну безпекову систему. Про це президент зазначив в інтерв’ю чеському телебаченню, передають Патріоти України.

За його словами, Україна усі ці роки не чекала такого агресивного кроку від країни-сусідки. "Ми в Україні впродовж останніх 30 років нашої незалежності не будували сильної безпекової системи, я думаю, тому, що ми не очікували від них (від Росії, – ред.) настільки агресивних і войовничих кроків, настільки кривавих вчинків. Це була найбільша помилка нашої країни, української політики", – наголосив Зеленський. Він зазначив, що Україна повинна виправити цю помилку. Зараз нашій державі потрібно не тільки перемогти Росію, а й не допустити повторення такої агресії з боку РФ.

Привітав москву - краще не придумаєш: Головування Росії у Радбезі ООН доречне для першоквітневого Дня дурнів, - Боррель

неділя, 2 квітень 2023, 8:29

Європейський Союз протистоятиме будь-яким зловживанням з боку РФ під час її головування в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй. Про це заявив через Twitter високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. "Сьогод...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають: