"Ми не переможемо Україну": На росТБ зробили несподіване зізнання і заговорили про перемовини з Києвом (відео)

У Росії визнали, що перемогти Україну у війні не вийде, адже наша армія з її міжнародною підтримкою перевершує путінські війська. До того ж РФ офіційно так і не оголосила війну та мобілізацію, передають Патріоти України.

Так, російський політик Борис Надєждін видав правду про війну в ефірі російського ТБ. "Люди, які переконали Володимира Путіна, що спецоперація буде короткою, ефективною, по мирному населенню бити не будемо, тільки зайдемо, Росгвардія та кадировці наведуть порядок. Вони, ці люди, підставили всіх нас дуже сильно", – висловився він.

Надєждін запевнив, що такі люди точно були, оскільки російський президент не сам вирішив розпочати "спецоперацію". "Йому приходили і казали, що українці здадуться, розбіжаться, всі попросяться до Росії", – продовжив Надєждін.

"Ми підійшли до межі, за якою треба розуміти просту річ: перемогти Україну тими ресурсами, якими Росія зараз намагається воювати, неможливо абсолютно. Російській армії там протистоїть дуже сильна армія, яку повністю підтримують сильні в економічному і технологічному плані держави", – наголосив він.

Інші учасники дискусії спробували змінити тему. "Треба розпочинати переговори про завершення війни!" – резюмував Надєждін.

Російську армію вбивають наркотики: З'явилися цікаві дані про ліквідацію "мобіків" та наркотрафік із Ростовської області

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:39

Солдати російської армії на фронті в Україні зловживають наркотиками. У "веселому" стані окупанти скоюють безліч злочинів. Така інформація опинилася у розпорядженні співробітника однієї зі спеціальних служб, який є автором Telegram-каналу "Досьє шпигун...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...