"Ми не почнемо бойових дій": Пашинян звернувся до вірмен з приводу ситуації у Карабасі

Вірменія не має наміру розпочинати військові дії з Азербайджаном через ситуацію в Карабасі. Як передає Report, про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. "Вірменія не бере участі у військових діях. Нині ми не будемо робити жодних необдуманих дій", - заявив він, передають Патріоти України.

Пашинян також зазначив, що "з різних місць" лунають заклики до перевороту. "Вірменська держава в цих умовах має реагувати в рамках законодавства. Не можна давати можливість окремим політичним силам, людям ставити під удар державність Вірменії", - заявив він під час прямого ефіру у соцмережах.

Пашинян скликав екстрене засідання Радбезу Вірменії, на якому заявив, що Росія не попередила Єреван про початок бойових дій у Карабасі. Азербайджан тим часом вимагає виведення військ Вірменії з Карабаху – про це заявляє Міністерство закордонних справ країни 19 вересня.

"Єдиним шляхом досягнення миру та стабільності в регіоні є безумовне та повне виведення вірменських збройних сил з Карабахського регіону Азербайджану та розпуск так званого режиму", – йдеться в заяві відомства.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...