"Ми не тиснемо на них": У Білому домі пояснили позицію Німеччини щодо танків Leopard

Німеччина має власний процес щодо танків Leopard, а США не тиснуть на Берлін стосовно передачі техніки в Україну. Про це заявив речник Білого дому з питань нацбезпеки Джон Кірбі в інтерв'ю, передають Патріоти України.

«Ми не викручуємо руки, не штовхаємо та не вмовляємо. Ми хочемо, щоб країни давали те, що вони можуть, коли вони можуть і де вони можуть, і в тому розмірі та масштабі, які їх влаштовують. І це вирішувати Німеччині», — сказав Кірбі.

Він зауважив, що якщо Німеччина захоче рухатися в напрямку передачі Leopard Україні, ці танки не потребуватимуть надмірної кількості підготовки ЗСУ. «Але це питання є ключовим. Це є рішення Німеччини», — додав представник Білого дому.

Також він сказав, що Німеччина є «одним із провідних у світі фінансових донорів України з точки зору саме фінансової допомоги» і союзники це «високо цінують». «Ми вважаємо, що важливо, щоб кожна нація, яка може підтримати Україну в її захисті, робила це саме зараз. Однією з критичних потреб Збройних сил України цієї зими і, ймовірно, навесні буде бронетехніка», — висловився Кірбі.

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...