"Ми не встановлюємо правила": Зеленський розповів, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вартість, на прибуток і податок на доходи фізичних осіб мають становити по 10%, він підтримує.

При цьому президент пояснив, чому до кінця війни введення нової податкової реформи неможливе."Тому що війна. Тому що є домовленість з Міжнародним валютним фондом. Тому що ми - дотаційна економіка. Тому що ми не встановлюємо правила зараз... Тому що ми виплачуємо пенсії за рахунок інших країн. Тому ми повинні рахуватися", - зазначив Зеленський, підкресливши при цьому, що економіка України зараз не генерує гроші.

"Тобі дають гроші і кажуть, що ти повинен повернути. Мало того, ти ще повинен показати здатність. І коли ти показуєш свої здібності під час війни, коли є великі ризики через відхід бізнесу і втрати робочих місць... якщо ти це все показуєш і при цьому ти хочеш знизити податки, тобі ніхто не дасть такої можливості",-сказав він.

Водночас, президент зазначив, що після перемоги України над Росією реалізація реформи стане реальністю."У багатьох важливих речах держава буде йти назустріч суспільству. Це факт. По-іншому неможливо повернути людину, яка, наприклад, в Польщі заробляє тисячу доларів, а у нас 500-600. Ви не повернете цю людину. І тому будуть важливі різні фінансові новації. Тому ця програма мені подобається", - сказав Зеленський.

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...