"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України.

Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ніж решта західного світу: «Ми сказали, що це не наша війна. Це слов'янська братня війна». За його словами, мета Угорщини полягає в тому, щоб локалізувати конфлікт, тоді як західний світ намагається його глобалізувати.

Прем'єр Угорщини також додав, що у нього зараз «найгірші почуття» щодо війни: «Фронт не рухається. Тим часом зростає ризик того, що вони використовуватимуть все більше і більше сучасної зброї».

Коментуючи намір України вступити до Євросоюзу, Орбан сказав, що угорський парламент у найближчі два роки навряд чи це ратифікує. За його словами, було б безпрецедентно приймати в ЄС країни, яка перебуває у стані війни: «Чи можна розпочинати переговори з країною, яка перебуває у стані війни? Більше того, йдеться про територіальну війну. Тому ми не знаємо, наскільки велика ця країна. Адже попереду ще війна. Ми не знаємо, скільки там населення, бо люди тікають».

"Можливо, вони захочуть": Аналітик оцінив шанси росіян на форсування річки Оскіл на Куп'янському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 10:59

Російська окупаційна армія не має шансів форсувати річку Оскіл, що у Харківській області на Куп'янському напрямку. Крім того, ворог не залишає надій захопити місто Куп'янськ. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий аналітик Олексій Гетьман,...

"Кидали на забій без підготовки": Пропагандист РФ озвучив реальні втрати окупантів в Авдіївці

неділя, 3 березень 2024, 10:30

Окупанти продовжують наступ на Авдіївському напрямку, проте він обходиться їм дорого. Російські пропагандисти говорять про шалені втрати армії РФ в Авдіївці. Так, низка пропагандистів показала листи дружин загиблих окупантів. Про це розповів журналіст...