"Ми не зобов'язані враховувати думки сусіда": Болгарія та Румунія "поставили на місце" Кремль після вимог щодо НАТО

Глава болгарського уряду Кирило Петков нагадав Кремлю про право його країни приймати рішення про питання безпеки та співпрацю з партнерами по Альянсу без урахування думок найближчих сусідів, передають Патріоти України.

"Болгарія - суверенна країна, яка давно зробила свій вибір, ставши членом НАТО", - відрізав Пєтков. Він також зазначив, що Кремль помиляється, коли вважає, що в НАТО є якась ієрархія і колективна оборона нібито застосовується вибірково.

Незалежно від розмірів країни, кількості населення та ВВП, усі члени Альянсу рівні у правах. У зв'язку з цим будь-які "торги" Кремля не мають сенсу. У румунському МЗС також категорично відкинули вимоги Лаврова, назвавши їх "недоречними та необґрунтованими".

"ЗСУ пішли у контратаку та відбили Комишуваху": Арестович поділився доброю звісткою з Луганщини

неділя, 29 травень 2022, 0:35

Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...

"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

неділя, 29 травень 2022, 0:14

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...