"Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя".

У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському парку Вічної Слави, де дякував "радянським солдатам". Відео з заходу в Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов, повідомляють Патріоти України.

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". На записі показано, як Кива ходив між рядами чоловіків і ретельно шикував "патріотів" у шеренги. Чоловікам також роздавали квіти для покладання.

Політик на камеру сказав, що прийшов, щоб вшанувати жертв Другої світової війни з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. "Ми тут, щоб ушанувати пам'ять загиблих, які віддали життя на нашій землі, наших дідів-прадідів, якими ми пишаємося... Це величезне свято, коли наша Батьківщина була звільнена", – розповів він.

Додамо, що після побудови шеренги Кива вийшов в ефір декількох телеканалів, де виголосив промову, подякувавши "радянським солдатам, які перемогли фашизм".

"Ми ніколи не приймемо фашизм. Мій син виховується в найкращих традиціях. Він пам'ятає й пишається своїм прадідом – героєм Радянського Союзу", – висловився Кива.

Крім того, він стверджував, що в західних областях України "вкоренилася фашистська, нацистська ідеологія".

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...