"Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя".

У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському парку Вічної Слави, де дякував "радянським солдатам". Відео з заходу в Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов, повідомляють Патріоти України.

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". На записі показано, як Кива ходив між рядами чоловіків і ретельно шикував "патріотів" у шеренги. Чоловікам також роздавали квіти для покладання.

Політик на камеру сказав, що прийшов, щоб вшанувати жертв Другої світової війни з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. "Ми тут, щоб ушанувати пам'ять загиблих, які віддали життя на нашій землі, наших дідів-прадідів, якими ми пишаємося... Це величезне свято, коли наша Батьківщина була звільнена", – розповів він.

Додамо, що після побудови шеренги Кива вийшов в ефір декількох телеканалів, де виголосив промову, подякувавши "радянським солдатам, які перемогли фашизм".

"Ми ніколи не приймемо фашизм. Мій син виховується в найкращих традиціях. Він пам'ятає й пишається своїм прадідом – героєм Радянського Союзу", – висловився Кива.

Крім того, він стверджував, що в західних областях України "вкоренилася фашистська, нацистська ідеологія".

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

"Володимире Зеленський, вас теж пишуть. І у вас є свій або "майор Мельниченко", або "генерал Кондратюк", - правник Друзенко

субота, 12 червень 2021, 22:46

Юрист-міжнародник, волонтер Геннадій Друзенко пише у себе в Facebook, що, враховуючи епопеї з плівками і прослуховуванням в Україні буде доречно нагадати президенту Володимиру Зеленському, якому подобається грати роль султана РНБОУ: його теж пишуть. І ...