"Ми переходимо від стану інформаційної війни до диверсій": Генерал розповів, чим загрожує зрив Кремлем "Мінських угод"

Росія погрожує Україні у зв'язку з контролем недружніх для РФ США і НАТО. Про це розповів колишній керівник Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

Зрив Кремлем "Мінських угод" призведе до силового формату. Так заявив представник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. За його словами, їх законодавство дозволяє захищати російськомовне населення в різних точках світу.

"Тому, я вважаю, що сьогодні будуть застосовуватися різні методи провокації - і обстріли, і мінування цивільних об'єктів для того, щоб дестабілізувати ситуацію або навіть призвести до жертв, посіяти паніку. Ми переходимо від стану інформаційної війни до диверсій, використання вибухівки і мін з боку окупанта", - сказав Маломуж.

Він підкреслив, що цей формат небезпечний тим, що призведе не тільки до жертв, але і може розширити зону військового протистояння.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...