"Ми переможемо і досягнемо поставлених цілей": Посол Росії у США заявив, що капітуляції Москви в Україні не буде

У Росії стверджують, що не програють війну проти України. Москва нібито не капітулюватиме. Із відповідною заявою в суботу, 14 травня, виступив посол Росії у США Анатолій Антонов, інформують Патріоти України.

Його думку, озвучену в програмі прокремлівського телеведучого Володимира Соловйова, передає пропагандистське агентство ТАСС. "Ми твердо і ясно говоримо й однозначно в цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут, такої капітуляції не буде, ніколи не буде", – сказав глава російської дипмісії в Америці. Він заявив, що всі цілі, поставлені верховним головнокомандувачем (тобто Володимиром Путіним) перед ЗС РФ "будуть виконані".

При цьому дипломат вирішив вкотре полякати світ ядерною війною. Він стверджує, що Сполучені Штати нібито дедалі глибше втягуються в конфлікт "з найнепередбачуванішими наслідками" для двох ядерних держав. Ситуацію, що склалася, Антонов назвав "вкрай і вкрай" небезпечною.

Також він сказав, що Вашингтон підштовхує Москву до переговорів, проте ставить певні умови. Серед них припинення військових дій, відведення військ за лінію до 24 лютого 2022 року та "покаяння за все скоєне".

Дивно, що тільки зараз: Прихильницю УПЦ МП звільнили з посади голови Держслужби з етнополітики

вівторок, 6 грудень 2022, 20:29

Уряд звільнив Олену Богдан з посади голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. Про це повідомив у Телеграмі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передають Патріоти України. Як відомо, Кабінет міністрів призначив...

У окупованому Донецьку загинув суддя-зрадник і так звана "депутатка ДНР" (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:14

У терористичній "ДНР" заявили, що загинув зрадник України Віктор Ісаєв, який обіймав посаду "судді" у так званому "військовому суді" псевдореспубліки, і так звана "депутатка народної ради" Марія Пирогова. Це нібито сталося під час обстрілу окупованого ...