
Україна вже вичерпала час, коли могла воювати проти переважаючих сил ворога. Зараз необхідна еквівалентна кількість бійців. Як повідомив екс-командир роти батальйону "Айдар", ветеран російсько-української війни Євген Дикий в ефірі "Українського радіо", обговорення законодавчих ініціатив щодо мобілізації "відстали від життя більш ніж на рік", передають Патріоти України.
На його думку, це мало відбутись у жовтні 2022 року. До вересня 22-го року був шанс, що українці можуть провоювати цю війну і перемогти силами тих людей, які масово пішли до армії навесні-влітку 2022 року. Коли у вересні Путін розпочав в Росії масову мобілізацію, то далі було очевидно, що нам теж цього не уникнути.
"Є речі, через які не перестрибнеш. Воювати значно меншими силами, ніж у ворога, можна якийсь час, але ми його вже більш ніж вичерпали. Нам треба виставити еквівалентну кількість бійців, а по-хорошому ще й створити перевагу. Можливо, я когось здивую, але ми весь цей час воюємо меншою кількістю солдатів, ніж у нашого ворога. І всі успіхи, які ми здобули, ми здобули в меншості. Але всьому є межа і ми її давно пройшли", - зазначив Дикий.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...