
Російські військові зі 1009-го полку, які вижили після чергового провального штурму Вовчанська Харківської області, благають свого диктатора Володимира Путіна про допомогу, передають Патріоти України.
Відео з їхнім зверненням до очільника кремлівського режиму було оприлюднено у соцмережах, однак подальша доля солдатів, які фігурують на ньому, невідома. За словами окупантів, командування ЗС РФ жене їх у так звані «м’ясні штурми», ігноруючи фізичний і моральний стан солдатів та абсолютно не зважаючи на втрати. У зв’язку з цим вони й вирішили поскаржитися Путіну, наївно вважаючи, що тому є до них хоч якесь діло.
«Я Валетов Євген. Це мій брат, Валетов Ігор. Вчора виходили на штурм Вовчанська. Зі штурму у нас нічого не вийшло. Усі отримали поранення. Хтось утік. Подальшу долю їхню я не знаю. Можливо поранені, можливо вбиті. Ми з братом дістали поранення. Ось, усі поранені. Змогли надати самі собі першу допомогу і вибратися у ліс. Командир каже, що завтра треба йти знову штурмувати цю будівлю. Ну в якому стані ми підемо, якщо у нас все болить, ми всі поранені і у нас просто немає сил? Я звертаюся до військової прокуратури, президента РФ, втрутьтеся, будь ласка. Вирішіть це питання. Навіщо відправляти ось таких ось людей, усіх поранених, знесилених у бій? Це просто — відправити на смерть», — констатували деморалізовані загарбники.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...