"Ми повинні бути готові до ескалації": Шольц прогнозує посилення агресії РФ проти України

Росія стикається з невдачами на полі бою у війні проти України. Тому слід готуватися до ескалації, яка може полягати в руйнуванні інфраструктури. Про це заявив федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, передають Патріоти України.

Як повідомляє Reuters, він розповів про те, що у зв'язку з невдачами російських окупантів на фронті потрібно готуватися до посилення агресії з боку Москви. Ескалація може полягати в руйнуванні української інфраструктури.

"Зважаючи на розвиток війни і видимих і зростаючих невдач Росії... ми повинні бути готові до ескалації", - вважає Шольц.

Крім того, канцлер зазначив, що його нещодавня поїздка до Китаю була виправданою. Пекін і Берлін чітко виклали свою позицію, згідно з якою країни щодо застосування ядерної зброї проти України.

Розпочалась "дипломатична битва" через ордер на арешт Путіна - Кулеба

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:43

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з метою виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт підозрюваного у скоєнні воєнних злочинів президента Російської Федерації Володимира Путіна розпочинається кулуарна дипломатичн...

В Кремлі відреагували на можливість арешту Путіна у нібито дружній Вірменії

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:00

Речник кремлівського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував рішення Вірменії ратифікувати Римський статут. Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України. Журналісти запитала у Пєскова, чи влада РФ вже обговорювала рішен...