
Українська актриса Наталка Денисенко заявила, що українська режисер, сценарист і продюсер Оксана Байрак назвала росіян "братнім народом", а винуватцями війни вважає українців. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Денисенко розповіла, що в перші дні вторгнення російських окупантів написала Байрак, але та заблокувала її, передають Патріоти України.
"Оксана Байрак мене заблокувала відразу, коли я їй написала ще на початку війни: "що ви говорите?". Вона заявляє, що Україна винна в цій війні. І "ми повинні бути з братнім народом разом" і все таке. Цим повинні вже займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна повинна бути окупована Росією, то за це повинна бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада державі. Я не знаю, як це назвати по-іншому. І нічого не змінилося. Це куленепробивні люди. Однак зараз вже потроху в Росії "розкриватися карти" і багато хто починає щось розуміти", - зізналася актриса.
Також Денисенко зазначила, що таким людям як Байрак не місце в Україні.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...