
Українська актриса Наталка Денисенко заявила, що українська режисер, сценарист і продюсер Оксана Байрак назвала росіян "братнім народом", а винуватцями війни вважає українців. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Денисенко розповіла, що в перші дні вторгнення російських окупантів написала Байрак, але та заблокувала її, передають Патріоти України.
"Оксана Байрак мене заблокувала відразу, коли я їй написала ще на початку війни: "що ви говорите?". Вона заявляє, що Україна винна в цій війні. І "ми повинні бути з братнім народом разом" і все таке. Цим повинні вже займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна повинна бути окупована Росією, то за це повинна бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада державі. Я не знаю, як це назвати по-іншому. І нічого не змінилося. Це куленепробивні люди. Однак зараз вже потроху в Росії "розкриватися карти" і багато хто починає щось розуміти", - зізналася актриса.
Також Денисенко зазначила, що таким людям як Байрак не місце в Україні.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...