
Українська актриса Наталка Денисенко заявила, що українська режисер, сценарист і продюсер Оксана Байрак назвала росіян "братнім народом", а винуватцями війни вважає українців. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Денисенко розповіла, що в перші дні вторгнення російських окупантів написала Байрак, але та заблокувала її, передають Патріоти України.
"Оксана Байрак мене заблокувала відразу, коли я їй написала ще на початку війни: "що ви говорите?". Вона заявляє, що Україна винна в цій війні. І "ми повинні бути з братнім народом разом" і все таке. Цим повинні вже займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна повинна бути окупована Росією, то за це повинна бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада державі. Я не знаю, як це назвати по-іншому. І нічого не змінилося. Це куленепробивні люди. Однак зараз вже потроху в Росії "розкриватися карти" і багато хто починає щось розуміти", - зізналася актриса.
Також Денисенко зазначила, що таким людям як Байрак не місце в Україні.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...