"Ми повинні знищити її до того, як вона знищить нас": Глава МЗС Австрії назвав неприйнятними погрози РФ використати ядерну зброю

Погрози застосування ядерної зброї, в тому числі з боку Росії у війні проти України, є небезпечними, морально неприйнятними та порушують міжнародне право. Про це йдеться в заяві глав МЗС Австрії Александера Шалленберга з нагоди другої річниці набуття чинності Договору про заборону ядерної зброї, передають Патріоти України.

"Погрози ядерною зброєю є надзвичайно небезпечними. Вони не тільки абсолютно неприйнятні з моральної точки зору, вони також знижують поріг стримування для інших і явно порушують міжнародне право. Альтернативи ядерному роззброєнню немає, тому що поки ця жахлива зброя існує, вона становить загрозу для всіх нас. Ми повинні знищити її до того, як вона знищить нас", - йдеться у заяві.

Шалленберг наголосив, що ризики ядерного конфлікту або аварії залишаються значними: Росія погрожує застосувати ядерну зброю в рамках своєї агресивної війни проти України.

Також посилюється ядерна риторика на Корейському півострові, зростає напруженість у Південнокитайському морі та Південній Азії. У всіх ядерних державах модернізується ядерна зброя, і все вказує на нову гонку ядерних озброєнь, і з більшою кількістю учасників, ніж за часів холодної війни, а отже, набагато небезпечнішу.

"Небезпека ядерної ескалації - навмисної чи випадкової - є вищою, ніж вона була протягом тривалого часу. Настав час раз і назавжди розвіяти небезпечний міф про те, що ядерна зброя створює безпеку, навіть якщо вона призначена для стримування. Вона є ризиком для всіх нас і не знає кордонів", - заявив Шалленберг.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...