"Ми повинні зосередити увагу": Командувач ВПС Британії вказав на загрози від Росії після її поразки в війні

Командувач Королівських військово-повітряних сил Великої Британії Майк Вігстон заявив, що після поразки у війні проти України загроза від Росії для західних країн зросте. За його словами, країна-агресор намагатиметься помститися за свій провал. Головний маршал британської авіації додав, що Росія становитиме пряму загрозу для Великої Британії. Про це він розповів в інтерв'ю The Telegraph, передають Патріоти України.

Вігстон зазначив, що країни Заходу повинні зосередити свою увагу на тому, що російські військово-повітряні сили, надводний флот і підводні сили загрожують Великій Британії та НАТО. Він зазначив, що загроза нікуди не зникне навіть після поразки РФ у війні проти України.

Більше того, командувач ВПС Британії впевнений, що загроза навіть зросте, якщо кремлівський диктатор Володимир Путін буде повалений. "Коли конфлікт завершиться і Україна відновить свої кордони, як це необхідно, у нас буде пошкоджена, мстива і жорстока Росія, чиї засоби можуть завдати нам шкоди – це повітряний напад чи ракетна атака", – сказав Вігстон.

Примітно, що коментарі командувача ВПС Британії про загрозу Росії після закінчення війни в Україні є першим публічним визнанням західним воєначальником побоювань, які, як вважається, обговорювалися в приватному порядку з приводу того, як Росія може діяти у разі поразки.

Раніше американський генерал Крістофер Каволі заявив, що, незважаючи на великі втрати армії в результаті війни в Україні, російські збройні сили, як і раніше, практично не пошкоджені і становлять серйозну загрозу. За його словами, РФ вже зазнали великих втрат, але флот і кіберпростір РФ майже нічого не втратили.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...