"Ми практично проморгали диверсію ФСБ в нашому тилу", - Голобуцький

"Ми практично проморгали диверсію ФСБ в нашому тилу: не просто входження до ІТ-галузі України людини, давно залученої до багатьох проєктів Кремля і спецслужб ворога, але й взяття цією особою мінімум частково під контроль масштабної екосистеми для розвитку ІТ-бізнесу Дія City. Громадянин Росії і Сєрґєй Токарєв виступає в якості нібито "крупного інвестора" Дія City", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"При тому що цей "інвестор" (народжений 1983 в Москві) з 2016 і по 2020-й, практично до самого входження до проєкту з числа чутливих в плані нацбезпеки, був під санкціями (№664 в списку) через підозри у фінансуванні "ЛДНР" і Антимайдану (тобто, у фінансуванні вбивства українців). СБУ тоді заявила, що вилучила комп'ютери "з доказами нелегальних фінансових операцій, спрямованих на спонсорування тероризму" і встановила, що "надприбутки від азартного бізнесу виводилися в офшорні компанії і на рахунки у РФ".
Ну і 172 польоти до Москви і прямі перельоти з Москви до окупованого Криму додають образу "крупного інвестора в безпеково чутливу галузь" певного колориту.
З 24 лютого нічого не змінилось: Токарєв так і лишається "крупним інвестором", залученим до державних проєктів. При тому в нього лишається громадянство РФ, бізнес в РФ і батько в РФ (залучений до стратегічних проєктів ФСБ і близький до Павла Бородіна - одного з тих, хто привів до влади Путіна). Бізнес до того ж умовно легальний, бо починався з крадіжок і "перелицьовування" фірмових ігор. Тоді змістився до сектору азартних ігор, також в сумнівному форматі.
Експерти стверджують, що ігорний бізнес в РФ завжди контролювався спецслужбами - і особа Токарєва цю тезу підтверджує. От тільки тепер це ігорний бізнес ще й в Україні (Токарєв, чит."спецслужби ворога", напряму дотичній і до легалізації ігрового бізнесу в Україні в липні 2020-го). І через Дія City намагання контролювати всю ІТ-галузь.
--
Більше 100 днів війни з Росією. Але той же Токарєв не те що не затриманий, щодо нього не відновлено санкції, жодних чуток про націоналізацію бізнесу (подібні плани щодо власності інших російських "інвесторів" вже були озвучені і навіть щось в тому напрямку вже робиться). Його не усунуто з чутливих проєктів.
Фактично, на момент, коли в рамках союзницької допомоги і лендлізу нам почали постачати високотехнологічну (чит. "ІТ-насичену") зброю і інформаційні пакети (ті ж дані супутників, програми керування озброєними і розвідницькими дронами, той же доступ до супутникового зв'язку тощо), особа, явно пов'язана з ворогом, залишає вплив в ІТ-галузі і має можливість доступу до критично важливої для оборони інформації і технологій".

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...