
Російський окупант, який зараз перебуває у Харківській області, побідкався на ситуацію. Загарбник розповідає батьку, що ЗСУ оточили окупаційну армію і росіяни бояться відступати колоною, щоб не потрапити під обстріл, передають Патріоти України.
Про це йдеться у перехопленій розмові загарбника з його батьком, яку опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Росіянин розповідає батьку, що в них усе погано та є мало шансів вижити, оскільки українські захисники взяли окупантів в оперативне оточення.
"Все погано, тату. Програємо ми. Конкретно", - говорить загарбник. Окупант розповідає також, що росіяни бояться відходити колоною, оскільки так їх можуть обстріляти.
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...
Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...