
Російський окупант, який зараз перебуває у Харківській області, побідкався на ситуацію. Загарбник розповідає батьку, що ЗСУ оточили окупаційну армію і росіяни бояться відступати колоною, щоб не потрапити під обстріл, передають Патріоти України.
Про це йдеться у перехопленій розмові загарбника з його батьком, яку опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Росіянин розповідає батьку, що в них усе погано та є мало шансів вижити, оскільки українські захисники взяли окупантів в оперативне оточення.
"Все погано, тату. Програємо ми. Конкретно", - говорить загарбник. Окупант розповідає також, що росіяни бояться відходити колоною, оскільки так їх можуть обстріляти.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...