"Ми просто робили те, що мали робити": Пілот розповів, як літав у блокадний Маріуполь з допомогою (відео)

Військовий пілот розповів, як літав з допомогою для українських захисників у блокадний Маріуполь. Його розповідь оприлюднило Головне управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

За словами пілота, всі операції з евакуації поранених з "Азовсталі" та з доставки допомоги військовим були секретні, через це часу на розуміння і дослідження всіх нюансів не було навіть в екіпажів.

"Кожен політ готувався індивідуально. У когось була доба на підготовку, а у когось – тиждень. А в когось були лічені години", - поділився він.

Пілот зазначив, що головна складність полягала в тому, що допомогу потрібно було доставляти на 100 км у глибину контрольованої ворогом території. "Це було не те, що складно. Це було майже неможливо", - підкреслив він.

За словами пілота, найбільше хвилювання було тоді, коли екіпаж йшов до гелікоптера. Але в процесі польоту це вже сприймалося як робота. "Ми просто працювали і робили те, що мали робити", - зазначив він.

За його словами, одного разу під час польоту вже з Маріуполя за 6 км від міста у гелікоптер влучила ракета, і один двигун відмовив. Другий вертоліт, який летів позаду, російські окупанти збили і екіпаж загинув.

"Кримський міст"-2: Романенко пояснив, навіщо Путін будує залізницю до Маріуполя і чим її можна знищити

субота, 15 червень 2024, 17:28

Завершення будівництва цього об’єкту може стати черговою загрозою для наших військових, бо у разі наявності транспортного сполучення суходолом, окупанти зможуть набагато швидше постачати на фронт озброєння, техніку та живу силу.ТСН.ua з’ясовував, чи ді...

Швейцарія допустила російських пропагандистів на Саміт миру

субота, 15 червень 2024, 16:52

На Саміт миру у Швейцарії зʼїхалося близько 500 представників ЗМІ зі всього світу. При цьому, тут є і російські журналісти, зазначають Патріоти України. Як передає кореспондент «Главкома», присутні такі медіа: РИА «Новости», ТАСС, «Коммерсант», «Медуза...