
Російське вторгнення в Україну було невідворотним, його можна було лише трохи відстрочити у часі, щоб краще підготуватися. Про це заявив у інтерв’ю 24 Каналу ексміністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.
"Насправді історія всіх розсудить. Чи могли ми зробити більше всередині країни, а партнери – ззовні, щоб запобігти вторгненню? Та ні, якщо чесно. Я думаю, що там вже не можна було запобігти. Можна було лише відстрочити вторгнення трохи у часі, щоб підготуватися краще", - розповів він.
При цьому він зазначив, що партнери напередодні вторгнення не зробили майже нічого, щоб реально посилити Україну. "Ми просили превентивні санкції. Їх не було, тому що "це буде ескалація". Ми просили почати масоване постачання зброї. Цього теж не було, бо "це буде ескалація", - зазначив він.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...