"Ми розуміємо, що все на столі... Росія готується до максимальної ескалації у найближчі два-три тижні", - Данілов

Росії готується до серйозної ескалації війни проти України, це може статися найближчими тижнями. Про це в інтерв'ю Sky News заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

"Росія готується до максимальної ескалації. Вона збирає все можливе, проводить навчання та тренування", - підкреслив Данілов.

Він також не виключив, що росіяни можуть розпочати наступ на Україну з півдня, сходу та півночі, як це було 24 лютого 2022 року. Можливо, вона навмисно приурочить свій штурм до річниці початку повномасштабної війни.

"Ми розуміємо, що все на столі... Я можу сказати, що ми не відкидаємо жодного сценарію в найближчі два-три тижні", - зазначив Данілов. За його словами, українські військові зараз готуються до всіх можливих сценаріїв і цього разу мають значно більшу підтримку з боку партнерів, ніж 12 місяців тому.

Секретар РНБО також додав, що приблизно половина з понад 320 тисяч солдатів, яких мобілізували в Росії, братиме участь у новому масштабному наступі.

"Ми пройшли через великий складний період, але я впевнений, що головні бої ще попереду, і вони відбудуться цього року протягом двох-трьох місяців. Це будуть визначальні місяці у війні", - вважає Данілов.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...