"Ми серйозно до цього ставимося": У Канаді висловились проти передавання Україні касетних боєприпасів

Уряд Канади підтвердив свою позицію щодо заборони використання касетних боєприпасів, після того, як у Вашингтоні погодили передачу цього озброєння українським військовим. Заяву канадського уряду цитує телеканал CTV News, передають Патріоти України.

У Оттаві нагадили, що їх країни серед числа підписантів Конвенції, яка забороняє використовувати дане озброєння. "Ми не підтримуємо використання касетних боєприпасів і прагнемо покласти край впливу касетних боєприпасів на цивільне населення, особливо на дітей", – йдеться в заяві.

Крім того, у Канаді заявили, що вони цілком дотримуються і не планують порушувати конвенцію, яку підписали понад 100 країн. "Канада повністю дотримується Конвенції (про касетні боєприпаси. – Ред.), і ми серйозно ставимося до нашого зобов'язання за Конвенцією сприяти її ухваленню у всьому світі", – підкреслили в канадському уряді.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...