"Ми ще не почали": Російський посол видав епічну промову про "перевагу" окупантів у війні (відео)

Посол Російської Федерації у Лондоні Андрій Келін зробив кілька помилкових тверджень після більш ніж року війни, яку його країна розв'язала в Україні. Дипломат переконаний, що саме окупанти домінують у битвах, тож коли журналістка попросила пояснити причину розгромних поразок кремлівської армії, той вибухнув погрозами, передають Патріоти України.

"Ми взагалі нічого ще не починали", – сказав сакраментальну фразу Келін в інтерв'ю виданню ВВС. Коли співрозмовниця піддала його слова сумніву, посол розлютився і попередив, що перерве зйомку.

Келін вважає, що міжнародні партнери України марно обстоюють її інтереси на полі бою. За його версією, Росія перевершує українську армію не лише чисельністю, а й технікою, а також армійським досвідом. "Ми можемо зупинити це все завтра, якщо ви зупинитесь. Все затягується через ескалацію, яку почали країни НАТО, особливо Великобританія", – міркує представник держави-терориста.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...