"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", а він хоче, щоб трагедій було ще більше. Про це він заявив в етері пропагандистських каналів, передають Патріоти України.

Кровожерливий російський генерал, професор цинічно заявив, що Росія "просто так" повинна знищити Київську ГЕС, щоб постраждав Київ. Він додав, що Росія зараз "святіша за Папу Римського".

"Якщо вже справа дійшла до знищення ГЕС, то можливо варто придивитися до початку цього каскаду - Київської ГЕС. Там прекрасне водосховище, трохи вище Києва, 4 кілометрів кубічних води. Я б подумав про це. Вдарити, щоб просто показати. Треба відповідати за Шебекіно. Треба йти у Харківську область, бо вони там живуть мирним життям: поставили артилерію і знищують наші прикордонні міста. Просто нищать. А чому ми повинні бути святішими Папи Римського", - заявив кровожерливий Бужинський.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...