"Ми точно переможемо": Порошенко подякував українцям та особливо - своїм прихильникам і активістам (відео)

Чинний президент додав, що тепер українцям потрібно разом обстоювати курс нашої країни в ЄС і НАТО.
Петро Порошенко. Фото: Фейсбук.

Президент України Петро Порошенко записав нове відеозвернення до українців, в якому подякував кожному за зроблений вибір і за зміни в країні. Відео оприлюднено в його Facebook, передають Патріоти України.

"Хочу подякувати кожному, хто взяв участь у виборах. Особливо активістам і нашим прихильникам, які присвятили останні кілька місяців боротьбі за європейську перспективу нашої великої країни. Я вірю, що за будь-яких умов і обставин всіх нас чекає краще майбутнє. Ми - незалежні, ми - вільні, ми - сильні. Ми заслужили право вибирати можливість жити в демократичній країні, міняти її, захищати і пишатися тим, що ми українці. І ніколи нікому не дозволимо нас такого права позбавити", - сказав Порошенко.

Він додав, що тепер українцям потрібно разом обстоювати курс нашої країни в ЄС і НАТО. "Запевняю, що продовжу боротися за зміни в країні разом з вами. Щоб кожен жив мирним і кращим життям. Нам разом потрібно захистити курс країни на вступ до Євросоюзу і НАТО. І ми точно переможемо!" - зазначив глава держави.

"Слуги" поспішають: Стала відомо, коли у Зеленського збираються провести вибори у Києві

вівторок, 17 вересень 2019, 8:24

Майже $3 000 000 000 річного бюджету столиці дуже ласий шмат, щоб переможцю не пустити його по своїм "схемам". Не кажучи вже про вплив керівництва Києва на політичні процеси держави. А те, що киян при цьому можуть позбавити самоврядування хвилює лише киян