"Ми точно переможемо": Порошенко подякував українцям та особливо - своїм прихильникам і активістам (відео)

Чинний президент додав, що тепер українцям потрібно разом обстоювати курс нашої країни в ЄС і НАТО.
Петро Порошенко. Фото: Фейсбук.

Президент України Петро Порошенко записав нове відеозвернення до українців, в якому подякував кожному за зроблений вибір і за зміни в країні. Відео оприлюднено в його Facebook, передають Патріоти України.

"Хочу подякувати кожному, хто взяв участь у виборах. Особливо активістам і нашим прихильникам, які присвятили останні кілька місяців боротьбі за європейську перспективу нашої великої країни. Я вірю, що за будь-яких умов і обставин всіх нас чекає краще майбутнє. Ми - незалежні, ми - вільні, ми - сильні. Ми заслужили право вибирати можливість жити в демократичній країні, міняти її, захищати і пишатися тим, що ми українці. І ніколи нікому не дозволимо нас такого права позбавити", - сказав Порошенко.

Він додав, що тепер українцям потрібно разом обстоювати курс нашої країни в ЄС і НАТО. "Запевняю, що продовжу боротися за зміни в країні разом з вами. Щоб кожен жив мирним і кращим життям. Нам разом потрібно захистити курс країни на вступ до Євросоюзу і НАТО. І ми точно переможемо!" - зазначив глава держави.

"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...