"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України.

"Я хочу сказати президенту Зеленському, щоб він більше ніколи не ображав поляків, як він це зробив нещодавно під час свого виступу в ООН. Поляки цього не допустять. І захист польського доброго імені — це не лише мій обов'язок та честь, це найважливіше завдання уряду республіки. У нинішньому геополітичному контексті ми відстоюватимемо всі наші аргументи", - йдеться у заяві прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького.

Ймовірно, що Моравецький відреагував на виступ Володимира Зеленського на Генеральній асамблеї ООН. Президент України заявив, що йому тривожно бачити, як "дехто в Європі грає в солідарність у політичному театрі", перетворюючи постачання зерна на трилер, насправді допомагаючи "підготувати сцену для московського актора".

Третій масований штурм Авдіївки вже на підході: Військовий експерт вказав на ознаки

понеділок, 11 грудень 2023, 9:05

На Авдіївському напрямку Росія проводить перегрупування і готується до третьої хвилі масованого штурму, яка, ймовірно, буде потужнішою, ніж дві попередні. Такого висновку дійшов військовий аналітик Олександр Коваленко, спостерігаючи за ситуацією навкол...

"Є три плацдарми": Експерт оцінив ситуацію на лівому березі Херсонщини і назвав головне завдання ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 8:57

Українські захисники розгорнули три плацдарми на лівому березі Херсонської області і намагаються відкинути окупантів якомога далі. Про це заявив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, передають Патріоти України....