"Ми тут господарі": Латвійський пенсіонер поставив на місце російського журналіста (відео)

Літній громадянин Латвії різко відповів російському журналісту, який вирішив провести питання на вулиці Риги щодо ставлення до проведених в Україні псевдореферендумів. Своїми відповідями "на межі фолу" він поставив блогера у ступор, натомість дуже порадував українців, передають Патріоти України.

Чоловік явно не ностальгує за радянським минулим Балтії й тому відкрито недолюблює російських імперців. "У Латвії маємо жити латиші, ну трошки естонці, але не росіяни. Ми тут господарі, а не ви. Я націоналіст", – ділиться своїм світовідчуттям європейський пенсіонер.

Ледве не дісталося самому журналісту, коли чоловік уже сам поставив йому запитання, звідки він приїхав. Приголомшений блогер вирішив приховати своє походження, тому що зрозумів, що росіянам у Латвії не раді.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...