"Ми тут як розхідний матеріал": Окупант розповів дівчині про реальний стан на війні і "дружній вогонь" від своїх. Перехоплення

Російський окупант, який воює на Донецькому напрямку, поскаржився на великі втрати та беззаконня на захоплених військами РФ територіях. Він також розповів про те, що насправді відбувається на фронті - зокрема, про "дружній вогонь", який відкривають один по одному військові РФ, передають Патріоти України.

Про це стало відомо з розмови окупанта з дівчиною, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України. Він повідомив, що у їхній роті було 96 осіб, а зараз із них залишилося менше 50.

За словами воєнного злочинця, навіть росіяни, які пройшли війну в Чечні, не хочуть їхати на фронт в Україну.

"Тут уже не знаєш, чого чекати. Іноді свої ж у тебе в тебе, дов***би, стріляють, бо їм не ті координати дають...Н***й ці гроші не потрібні...Поверніть мене зараз додому, хоча б просто до Ростова мене довезіть", – говорив окупант.

Він оцінив потужність Збройних сил України, зазначивши, що якби Росія не закидала фронт "гарматним м'ясом" у вигляді мобілізованих, наші військові вже стояли б на українсько-російському кордоні, а під вогнем були б Москва та Єкатеринбург.

Своє командування військовий РФ оцінив вкрай негативно. За його словами, він разом із товаришами по службі близький до того, щоб самим "розібратися" з комбатом, застреливши його.

"Тут знаєш яке свавілля в містах коїться? Військова поліція нещодавно циган розстріляла 28 людей. Просто до стінки поставила і розстріляла за те, що вони дали горілку нашим військовослужбовцям і отруїли їх н***й всю роту...Ї****та держава, ї****та армія...Ми як цей, витратний матеріал", – сказав окупант.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...

Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

понеділок, 6 лютий 2023, 7:35

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України. Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й зв...