
Закупівля електричної енергії з Росії в умовах збройної агресії цієї країни проти України називається колаборанством. Про це заявив екс-народний депутат, політик Тарас Чорновіл в ефірі телеканалу "Прямий", передають Патріоти України.
"З Росією торгують колаборанти і торгували колаборанти. Те, що зараз постійно зростає (імпорт – ред), ми умисно гробимо ядерну енергетику, для того, щоб пустити російську електрику – оце й називається колаборантство", – заявив Чорновіл.
Він наголосив, що єдино допустима співпраця з країною-агресором в умовах війни в енергетичній сфері – це транзит російських енергоносіїв в Європу. "Є крайня єдина точка – критичний імпорт, або єдина точка – це наші зобов’язання перед Європейським Союзом, де ми виконуємо транзитну функцію. Все, крапка, на цьому зупинилися", – додав екс-нардеп.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...