"Ми в групі не визначаємо напрямок": Арестович розповів, хто "креслить червоні лінії" для української делегації в ТКГ (відео)

Всі червоні лінії для української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу "креслить" президент України Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України.

Як заявив в інтерв'ю новопризначений радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович, це виняткова прерогатива президента, і парламенту зокрема. "Ми в групі не визначаємо і не коментуємо напрямок цієї політики, тому що ми виконуємо ті завдання, які перед нами ставляться на дипломатичній ділянці", – зазначив він.

За словами Арестовича, раніше заступник глави української делегації в ТКГ Олексій Резніков позначив усі "червоні лінії":

  • неприйнятна віддача контролю над кордоном до того, як будуть проведені вибори;
  • неприйнятні зміни до Конституції.

"Це вкрай обурило російську сторону. Саме тому вони здійснювали демарш, звинувачували у виході з Мінських угод і т.ін." – нагадав радник.

Джерело: Politeka

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...