"Ми в кільці": Російський окупант подзвонив дружині, щоб попрощатися. Перехоплення

Російський окупант, перебуваючи у тяжкому моральному стані, зателефонував з України додому, щоб попрощатися із дружиною. За словами загарбника, його підрозділ опинився в кільці, і шансів на виживання мало, передають Патріоти України.

У відповідь його дружина заявила, що у РФ розповідають, що окупанти в Україні "тримаються". Аудіоперехоплення розмови окупанта з дружиною опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

Російський військовий злочинець заявив, що незабаром йому настане кінець. Він зізнався дружині, що зателефонував лише для того, щоб попрощатися.

Водночас він закликав дружину не розповідати нікому, в якому складному становищі опинилася путінська армія, яка напала на Україну.

"Ми в кільці, Люб. Нам пи**а скоро. Люб, я просто подзвонив попрощатися, зателефонував. Нікому, чуєш? Нікому не кажи взагалі. Тут пі**ць коротше повний. Нам залишилося взагалі, з моєї групи, з розвідгрупи ...ми ледве прийшли. Дай я з тобою наговорюсь хоча б дві хвилини. Мені вже пох**й на цей зв'язок. Нехай пеленгують. Нехай сюди прилетить", – скиглить окупант.

Примітно, що дружина окупанта процитувала йому "казки" кремлівської пропаганди про те, що в армії РФ в Україні все гаразд – вони "тримаються і стоять на смерть".

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...