"Ми в кільці": Російський окупант подзвонив дружині, щоб попрощатися. Перехоплення

Російський окупант, перебуваючи у тяжкому моральному стані, зателефонував з України додому, щоб попрощатися із дружиною. За словами загарбника, його підрозділ опинився в кільці, і шансів на виживання мало, передають Патріоти України.

У відповідь його дружина заявила, що у РФ розповідають, що окупанти в Україні "тримаються". Аудіоперехоплення розмови окупанта з дружиною опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

Російський військовий злочинець заявив, що незабаром йому настане кінець. Він зізнався дружині, що зателефонував лише для того, щоб попрощатися.

Водночас він закликав дружину не розповідати нікому, в якому складному становищі опинилася путінська армія, яка напала на Україну.

"Ми в кільці, Люб. Нам пи**а скоро. Люб, я просто подзвонив попрощатися, зателефонував. Нікому, чуєш? Нікому не кажи взагалі. Тут пі**ць коротше повний. Нам залишилося взагалі, з моєї групи, з розвідгрупи ...ми ледве прийшли. Дай я з тобою наговорюсь хоча б дві хвилини. Мені вже пох**й на цей зв'язок. Нехай пеленгують. Нехай сюди прилетить", – скиглить окупант.

Примітно, що дружина окупанта процитувала йому "казки" кремлівської пропаганди про те, що в армії РФ в Україні все гаразд – вони "тримаються і стоять на смерть".

Кому війна, а кому..: Головний прокурор Києва провів Новий рік у відпустці за кордоном, - "Схеми"

четвер, 2 лютий 2023, 15:45

Головний прокурор Києва Олег Кіпер провів новорічно-різдвяні свята у десятиденній відпустці за кордоном, повідомляють журналісти "Схем". У коментарі ЗМІ Кіпер підтвердив, що виїжджав за кордон саме у відпустку, пояснивши це "сімейними обставинами", пер...

Росії доведеться заплатити: До річниці війни в Україні Путіна чекатиме неприємний сюрприз, - Урсула фон дер Ляєн

четвер, 2 лютий 2023, 15:30

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що десятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії буде прийнятий до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну - до 24 лютого. Про це фон дер Ляєн заявила на спільному з президентом України...