
Військовослужбовці путінської армії продовжують визнавати величезні втрати в своїх лавах, скаржачись на воєначальників. Один із окупантів заявив, що з його 331-го костромського полку ВДВ на війні в Україні було ліквідовано весь батальйон. Одкровеннями окупант поділився з матір'ю. Чергову перехоплену розмову російських військових із рідними опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на каналі в YouTube, передають Патріоти України.
Мати окупанта наголосила, що в РФ не говорять про втрати у 331-му гвардійському парашутно-десантному полку, де той служить, а "просто розповідають про війська ВДВ". За почутою нею інформацією, загинуло три-чотири товариші сина.
Той у відповідь заявив, що ЗСУ ліквідували весь їхній другий батальйон – а це близько шестисот загарбників. Також він визнає, що загинули й самі командири. "Ми в самій ж*пі. У нас командира полку мінусанули. "200-й" (Сухарєв. – Ред.)... У мене для тебе погані новини – це не ті цифри. Весь 2-й батальйон, людей 600!" – розповідає правду військовий путінської армії.
На запитання, мовляв, "ви там нічого, нормально, тримаєтеся?" і чи доводиться стріляти, окупант каже, що так, але це "м'яко сказано", оскільки він "уже всього надивився".
У розмові російський військовий стверджує, що командування 331-го полку "продало" своїх підопічних. "Генерали продали всю інформацію. Весь 2-й батальйон (постраждав. – Ред.). Це 1/3 із 1500. Їх кокнули. У нас втрати", – зізнався окупант.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....