
Військовослужбовці путінської армії продовжують визнавати величезні втрати в своїх лавах, скаржачись на воєначальників. Один із окупантів заявив, що з його 331-го костромського полку ВДВ на війні в Україні було ліквідовано весь батальйон. Одкровеннями окупант поділився з матір'ю. Чергову перехоплену розмову російських військових із рідними опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на каналі в YouTube, передають Патріоти України.
Мати окупанта наголосила, що в РФ не говорять про втрати у 331-му гвардійському парашутно-десантному полку, де той служить, а "просто розповідають про війська ВДВ". За почутою нею інформацією, загинуло три-чотири товариші сина.
Той у відповідь заявив, що ЗСУ ліквідували весь їхній другий батальйон – а це близько шестисот загарбників. Також він визнає, що загинули й самі командири. "Ми в самій ж*пі. У нас командира полку мінусанули. "200-й" (Сухарєв. – Ред.)... У мене для тебе погані новини – це не ті цифри. Весь 2-й батальйон, людей 600!" – розповідає правду військовий путінської армії.
На запитання, мовляв, "ви там нічого, нормально, тримаєтеся?" і чи доводиться стріляти, окупант каже, що так, але це "м'яко сказано", оскільки він "уже всього надивився".
У розмові російський військовий стверджує, що командування 331-го полку "продало" своїх підопічних. "Генерали продали всю інформацію. Весь 2-й батальйон (постраждав. – Ред.). Це 1/3 із 1500. Їх кокнули. У нас втрати", – зізнався окупант.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...