"Ми в самій ж*пі. У нас навіть командира полку мінусанули": Окупант поскаржився матері на втрати в Україні (аудіо)

Військовослужбовці путінської армії продовжують визнавати величезні втрати в своїх лавах, скаржачись на воєначальників. Один із окупантів заявив, що з його 331-го костромського полку ВДВ на війні в Україні було ліквідовано весь батальйон. Одкровеннями окупант поділився з матір'ю. Чергову перехоплену розмову російських військових із рідними опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Мати окупанта наголосила, що в РФ не говорять про втрати у 331-му гвардійському парашутно-десантному полку, де той служить, а "просто розповідають про війська ВДВ". За почутою нею інформацією, загинуло три-чотири товариші сина.

Той у відповідь заявив, що ЗСУ ліквідували весь їхній другий батальйон – а це близько шестисот загарбників. Також він визнає, що загинули й самі командири. "Ми в самій ж*пі. У нас командира полку мінусанули. "200-й" (Сухарєв. – Ред.)... У мене для тебе погані новини – це не ті цифри. Весь 2-й батальйон, людей 600!" – розповідає правду військовий путінської армії.

На запитання, мовляв, "ви там нічого, нормально, тримаєтеся?" і чи доводиться стріляти, окупант каже, що так, але це "м'яко сказано", оскільки він "уже всього надивився".

У розмові російський військовий стверджує, що командування 331-го полку "продало" своїх підопічних. "Генерали продали всю інформацію. Весь 2-й батальйон (постраждав. – Ред.). Це 1/3 із 1500. Їх кокнули. У нас втрати", – зізнався окупант.

Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...