"Ми в самій ж*пі. У нас навіть командира полку мінусанули": Окупант поскаржився матері на втрати в Україні (аудіо)

Військовослужбовці путінської армії продовжують визнавати величезні втрати в своїх лавах, скаржачись на воєначальників. Один із окупантів заявив, що з його 331-го костромського полку ВДВ на війні в Україні було ліквідовано весь батальйон. Одкровеннями окупант поділився з матір'ю. Чергову перехоплену розмову російських військових із рідними опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Мати окупанта наголосила, що в РФ не говорять про втрати у 331-му гвардійському парашутно-десантному полку, де той служить, а "просто розповідають про війська ВДВ". За почутою нею інформацією, загинуло три-чотири товариші сина.

Той у відповідь заявив, що ЗСУ ліквідували весь їхній другий батальйон – а це близько шестисот загарбників. Також він визнає, що загинули й самі командири. "Ми в самій ж*пі. У нас командира полку мінусанули. "200-й" (Сухарєв. – Ред.)... У мене для тебе погані новини – це не ті цифри. Весь 2-й батальйон, людей 600!" – розповідає правду військовий путінської армії.

На запитання, мовляв, "ви там нічого, нормально, тримаєтеся?" і чи доводиться стріляти, окупант каже, що так, але це "м'яко сказано", оскільки він "уже всього надивився".

У розмові російський військовий стверджує, що командування 331-го полку "продало" своїх підопічних. "Генерали продали всю інформацію. Весь 2-й батальйон (постраждав. – Ред.). Це 1/3 із 1500. Їх кокнули. У нас втрати", – зізнався окупант.

МЗС – місії ООН на "порушення прав" російських загарбників в Україні: Неприйнятно покладати відповідальність на жертву агресії

субота, 25 березень 2023, 5:57

По суті оприлюднені висновки моніторингової місії ООН цілком вкладаються у наротив російської пропаганди - "нє всьо так адназначна". Міністерство закордонних справ України у відповідь на висновки Моніторингової місії ООН щодо порушення прав людини стос...

"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...