
Екс-міністр економіки Росії, доктор економічних наук Андрій Нечаєв відзначився коментарем про кризову ситуацію в РФ після введення санкцій. На його переконання, зараз РФ "у ж*пі". Про це росіянин сказав на фінансовому форумі в Єкатеринбурзі, повідомляє The Insider, передають Патріоти України.
"Не те погано, що ми в ж*пі, а що ми вирішили в ній облаштовуватися", – заявив Нечаєв, кажучи про бездіяльність влади щодо запобігання кризи.
Публіка відреагувала смішками та кількома аплодисментами. Нечаєв продовжив, що Макдональдс, який пішов з Росії, можна замінити млинцями, а високотехнологічну продукцію - ні. За його словами, росіян чекає фінансова криза.
"Резервів для фінансування дефіциту вистачить на рік, проте потім доведеться вдаватися до позик. Також країна зіткнулася з масовою еміграцією, відпливом капіталу за кордон та падінням нафтогазових доходів", – наголосив економіст. Андрій Нечаєв - перший міністр економіки Росії. Він обіймав посаду з лютого 1992-го до березня 1993 року.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...