
У Міноборони України вирішили потролити російських окупантів у Криму. Вони опублікували знімок Керченського мосту, який зв'язує тимчасово окупований український півострів із РФ, зроблений за допомогою супутника компанії ICEYE. У підписі до фото було сказано "Ми. Вас. Бачимо". Відповідний допис з'явився на офіційній сторінці Міністерства оборони України у Twitter у п'ятницю, 19 серпня, передають Патріоти України.
Загарбників поінформували, що українці зібрали 20 мільйонів доларів на цей супутник, щоб мати можливість подивитися, як "російські окупанти недбало палять над незаконним Керченським мостом".

"Як відомо, паління у громадських місцях в Україні заборонено", – нагадали у міністерстві.

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...